Posted on: 16 Січня, 2022 Posted by: kwaka Comments: 0
мотоканистра

Купити каністру для мотоцикла доволі просто, але часто проблема виникає у її кріпленні. Так звані «екстрим каністри» з отвором посередині потребують свого заводського недешевого кріплення. Вони габаритні і мають об’єм біля 5 л. Не на кожен мотоцикл є змога повісити таку. Тут і виділяються мотоканістри FUEL FRIEND на фоні інших варіантів. Вони доволі компактні, а методи кріплення обмежуються тільки фантазією мотоцикліста. Їх можна кріпити якимось нехитрим кронштейном до алюмінієвих кофрів, або стяжками для багажу до сидіння, переднього крила чи багажника.

Про необхідність додаткового запасу палива наврядчи потрібно писати. Особливо на бездоріжжі, де нема поруч заправних станцій. Інколи неможливо передбачити куди заведе навігатор і яке покриття буде під колесами. Додатковий літр бензину в мотоканістрі дасть ще 20-30 км запасу ходу, а це вже шанс не застрягти надовго.

Лінійка каністр FUEL FRIEND спеціально розроблена для власників мотоциклів, скутерів та квадроциклів. Вона має широкий асортимент по ємності: 0,5 л, 1 л, 1,5 л і 2 л. А також можливість обрати колір і аксесуари для зручного переливання палива. Всі мотоканістри виготовлені з міцного і щільного пластику HD-PE. Він стійкий до впливу різних хімічних речовин, включаючи миючі засоби, ацетон, бензин, спирти, кислотні та лужні розчини тощо.

FUEL FRIEND мотоканистра
Каністри для мотоциклів

Нас найбільше зацікавили каністри на 1 л і 1,5 л. Вони мають прямокутний дизайн та своєрідний поясок, що дають можливість простого закріплення на транспортному засобі. Окрім того, до особливостей можна віднести:

• велику жорсткість стінок;
• кришку, що прикріплена пластиковою смужкою до горловини, і не загубиться при відкручуванні;
• аксесуари у вигляді гнучких або подовжених носиків.

 

Літрові каністри мають широку гамму кольорів: червоні, чорні, оранжеві, зелені та прозорі.

 


Каністра на 1,5 л у стандартному виконанні виготовляється тільки у червоному кольорі або прозорою. Але є ще посилена серія (стінка товща на 16%), яка має червоний, чорний та зелений колір.

 

мотоканістра
FUEL FRIEND


Також є каністри для води. Вони прозорі і мають кришку синього кольору. Ємність 1 л і 1,5 л.

 

 

мотоканистра
Каністра для води 1 л і 1,5 л

Для зручності переливання бензину виробник пропонує гнучкі довгі носики і короткий з маленькою кришечкою.

 

Leave a Comment