Posted on: 15 Грудня, 2021 Posted by: kwaka Comments: 0
Мотомонтировки

На нашому сайті представлений найширший асортимент стальних лопаток для шин. Кожна модель має свої особливості і призначення. Їх могло бути більше, але деякі варіанти ми забракували і вирішили не продавати, бо наші мотомандрівники варті тільки найкращого.

Матеріал виготовлення
Всі монтіровки виготовлені з хромванадієвої сталі з подальшою термообробкою. З такої сталі виготовляють інструмент для професійного використання, тобто той, що витримує великі навантаження і має довгий строк служби. В якості зовнішнього покриття може хром або оксидування.

Геометрія
Вдала геометрія монтажки – це лопатка з однієї сторони і гачок з іншої, а також відсутність гострих граней, заусенець і т.д. Деякі виробники приділяють цьому недостатньо уваги, і такий інструмент може з легкістю пошкодити колісний диск, шину чи камеру. Можна звичайно допиляти напильником, але монтажка після того буде іржавіти. Та й навіщо купувати інструмент, який потрібно допрацьовувати.

монтажки для мотоциклів

Призначення
Мотомонтировки по призначенню діляться на два види: ті що можна взяти з собою в кофр чи тубус, і сервісні монтажки, які використовуються в гаражі, чи на сервісі.

Trail лопатки для шин можуть бути довжиною 20 см, 24 см, 28 см і 30 см. Довші вже будуть заважкі, та й розмістити їх на мотоциклі буде складнувато. До них відносяться монтажки 35 см, 38 см, а також всі вигнуті.

Основна перевага стальних монтажок у порівнянні з алюмінієвими – це ціна. Райдерам, що ретельно складають свій набір інструменту постійно доводиться обирати – заощадити кошти, чи зменшити загальну вагу багажу? Алюмнієві монтажки в більшості випадків йдуть комбіновані з колісним ключем, але і стальні є такого плану, наприклад DRC. Про полегшені монтажки напишемо якось згодом – це окрема тема для статті.

Існує така практика серед мотоциклістів, як виготовлення комбінованої монтажки зі звичайного накидного гайкового ключа. Заради експерименту ми спробували зробити такий. Наче вийшло, але було витрачено чимало зусиль, щоб перекувати ключ в лопатку. Був задіяний газовий пальник, великий молоток, ковадло і шліфувальна машина. Монтажка вийшла трохи коротша за заводську і в майбутньому поіржавіє.

На останок кілька слів про дешеві китайські монтажки – більша товщина і вага, щоб компенсувати недостатню жорсткість сплаву, недосконала геометрія та гострі кути. KWAKAENDUROSTUFF не рекомендує.

монтажки для мотоциклів


Leave a Comment